Фільтр пом'якшувач води DVA 16LT (РП)
Використання пом'якшувача води на професійних кухнях харчових підприємств, закладів громадського харчування, пекарнях, фабриках необхідне для продовження терміну служби обладнання, що використовує у роботі жорстку водопровідну воду. Така вода сприяє утворенню вапняного нальоту на робочих елементах обладнання, що, безсумнівно, призведе до його швидкого виходу з ладу. Таким чином, пом'якшувач води потрібно встановлювати з посудомийною машиною, льодогенератором, тепловим обладнанням з функцією парового зволоження, кавомашиною та іншим обладнанням.
Характеристики:
- Країна-виробник: ІТАЛІЯ
- Об'єм: 16 л
- Кількість солі для регенерації: 2 кг
- Температура приміщення: min 4 °C - max 25 °C
- MAX потік води: 1000 л/год
- Тиск води, що подається: min 1 bar - max 8 bar
- Вага (нетто), кг: 13
- Вага (брутто), кг: 14
- Габарити (нетто), мм: 255x190x600
- Габарити (брутто), мм: 270x210x660
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVA Group |
| Країна виробник | Італія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Об'єм завантаження | 16 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Катіонообмінна смола |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 25 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата солі на регенерацію | 2 кг |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 637 ₴


