



Професійна овочерізка, шинківка для овочів (корейської моркви) VEKTOR WEB-QC205B (5 ДИСКІВ)
Професійна овочерізка, шинківка для овочів (корейської моркви) VEKTOR WEB-QC205B
Настільна овочерізка буде незамінним помічником на вашій кухні. За допомогою неї технологічні процеси з використанням овочів стають у рази швидше та комфортнішими!
Продуктивність 150-300 кг/год.
В комплекті 5 видов дисків - ножів (слайсер 2 мм, 4.5 мм, тертка 3,4,7 мм)
Швидкість 255 об/хв
Потужність 750 Вт
Габарити в упаковці: 590х265х540 мм
Вага: 26 кг
Напруга: 220 Вт
З Vektor WEB-QC205A ви з легкістю підготуєте ідеальні інгредієнти для корейських салатів та не тільки. Замовте її зараз та полегшуйте процес приготування їжі!
Ніж для корейської моркви продається окремо. Ціна 62 євро.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vektor |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Подавання продукту | Ручне вертикальне |
| Перегляд обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Кількість стручих/ тремтячих поверхонь | 5 |
| Насичення контейнера (піддону) | Є |
| Привабливість плододера | Є |
| Колір | Світло-серий |
| Тип | Овощезка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 100 ₴


