

Професійний Гриль саламандра GoodFood GS600 Salamander
8 455 ₴
7 694,05 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GS600 Salamander
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль саламандра електричний GoodFood GS600 Salamander. Корпус із нержавіючої сталі. Одна зона нагріву. Нагрівальний елемент у верхній частині.
Характеристики:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 694,05 ₴


