


Професійний Гриль саламандра GoodFood GS650L
20 915 ₴
18 823,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GS650L
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль саламандра електричний GoodFood GS650L. Корпус із нержавіючої сталі. Дві зони нагріву. Нагрівальний елемент у верхній частині з плавним регулюванням висоти.
Характеристики:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд гриль обладнання | Гриль-саламанандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електричність |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Довжина: | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 823,50 ₴


