Гриль для курей електричний GoodFood CR266
22 695 ₴
20 425,50 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood CR266
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отримайте незабутній смак та ідеально приготовлене куряче м'ясо з професійним електричним грилем для курей GoodFood CR266
Завантаження курей 12 шт.
Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
Кошики у комплекті - 4 шт.
Тип підключення: електричний.
Потужність 4,5 кВт.
Напруга 220 В.
Термостійке загартоване скло дверей.
Шампури і дверні ручки зроблені з термостійкого матеріалу.
Терморегулятор 50–300 С.
Габаритні розміри 810х630х600 мм.
Вага 56 кг.
Не втрачайте можливості покращити якість приготування та задовольнити смаки своїх клієнтів, замовляйте професійний електричний гриль GoodFood CR266
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 56 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 425,50 ₴


